Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Wout Van Beijeren Wint voorselectie midwestnederland kustvissen

terug naar overzicht

Maandag, 16 april 2018

Wout van Beijeren wint voorselectie Kustvissen in Katwijk.


Vandaag was het weer zover voorselectie NK strandvissen op het strand van Katwijk en wat een mooie vis dag met schitterend mooi weer, alleen vielen helaas de vangsten wat tegen maar dat kon de pret niet drukken.

En nu ziet het al vandaag was het de dag van Wout van Beijeren na al die weekeinden ploeteren was het eindelijk zijn dag , wat een top dag ouwe, gefeliciteerd dik verdiend top gevist met 11 vissen en KAMPIOEN van de voorselectie NK wedstrijd strandvissen.

We zijn trots op je.
En vandaag waren er nog meer die voor het IJZZV uitkwamen , Leo Kempe plaats 8 , Paul Blanken plaats 13 , Hendrik Moolevliet plaats 24 deze hebben zich geplaatst voor de finale in november.